Ślub – najważniejsze wydarzenie w życiu

0
251
Ślub – najważniejsze wydarzenie w życiu

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu wielu ludzi. Nie raz decyduje o całej przyszłości, tworzy nową rodzinę, jest ostatecznym świadectwem miłości dwojga ludzi. Jest czymś co wspomina się latami, dlatego warto zadbać o odpowiednie przygotowanie całego wydarzenia, z prawdziwą dbałością o najdrobniejszy szczegół. Nie tylko właściwe miejsce, kapela weselna, najlepszy organista i pyszne jedzenie. By wszystko wyglądało idealnie trzeba pomyśleć także o samochodzie którym przyjedzie się na ślub.

Jeżeli oczywiście będzie to samochód. Wybór nie jest wcale ograniczony do pojazdów mechanicznych; można przyjechać dorożką, przylecieć balonem, jeśli komuś zależy – nawet przyjechać konno. Jednak wciąż, większość par wybiera samochód. Nie znaczy to oczywiście, że ten wybór cokolwiek ułatwia. Ilość ofert i rodzajów samochodów ślubnych jest naprawdę spora, dlatego przed wybraniem warto uzbroić się w cierpliwość.

Tradycyjnie samochód ślubny powinien być koloru białego, jednak nie jest to wymóg. Pojawiają się samochody czarne, zielone, czerwone, czy jasnoniebieskie. Wybór koloru można jednak odłożyć i na początku zdecydować się jaki rodzaj samochodu jest najbardziej interesujący. Wiele osób wybiera długie limuzyny, które z reguły robią wrażenie na gościach. Można wynająć limuzynę w stylu retro, z odsłanianym dachem, który sprawdzi się w cieplejsze dni. Dla państwa młodych szukających czegoś bardziej nowoczesnego dostępne są limuzyny w stylu amerykańskim, typu Hummer. Są to mocne samochody, dające raczej wrażenie siły, niż delikatności, dlatego nie każdemu muszą się podobać.

Jeżeli para myśli raczej o skromnym ślubie i weselu warto jednak zrezygnować z myśli o limuzynie i wybrać coś skromniejszego i bardziej klasycznego. Tu powodzeniem cieszą się maszyny, w starodawnym klimacie, marki Mercedes, lub Alfa Romeo. Wiele z nich występuje w wersji cabrio. Jadąc takim samochodem para będzie się czuła elegancko, lecz nie przesadnie wystrojona. Samochód warto delikatnie przystroić, na przykład przy pomocy wieńca ślubnego ułożonego na masce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here